JAROMÍR NOHAVICA

o něm |novinky |koncerty |diskografie |další tvorba |kontakt


RECENZE CD
 

Nohavica v Jablonci natáčí novou desku
MF DNES - 31.7.2003Jablonec nad Nisou - Novou desku začal v Jablonci natáčet populární písničkář Jaromír Nohavica. Do Music Studia Nisa se přitom vrátil už poněkolikáté, nahrával tam již například alba Divné století a Moje smutné srdce a konečnou podobu tam získalo také jeho živé koncertní album.

"Do Jablonce se vrátím v létě, kdy tady budu nahrávat svoje nové písně," potvrdil Nohavica už při svém dubnovém koncertu ve vyprodaném jabloneckém divadle.
Natáčení, jež začalo včera, má trvat asi tři týdny. Jaromír Nohavica natáčí v Jablonci nejen kvůli špičkově vybavenému studiu, ale také kvůli přátelské atmosféře a klidu, které tam panují. "Jaromír už se u nás v domě zabydlel a rád se sem vrací. Říká, že ho muzikantský byt inspiruje a složil tady i jednu ze svých písní," vysvětlil majitel studia Miroslav Klus.

Na novém Nohavicově albu si podle něj zahraje i řada hostů, například Karel Plíhal a hudebníci z Čechomoru. "Jak se bude deska jmenovat zatím nevíme a myslím, že to neví ani sám autor," poznamenal Klus.
Do jabloneckého studia u řeky Nisy však nejezdí nahrávat pouze Nohavica, ale i celá řada dalších osobností. S oblibou se tam vracejí například členové skupiny Neřež a desku tam točila také Marie Rottrová.

(st)
Zdroj: MLADÁ FRONTA DNES


bio
video TV
v
ideo archiv

články
r
ecenze CD

recenze koncertů

rozhovory

on-line diskuze

domů
mapa webu