JAROMÍR NOHAVICA

o něm |novinky |koncerty |diskografie |další tvorba |kontakt


PŘEDOBJEDNÁVKA CD

MÁMA MI NA KRK DALA KLÍČ

 

Nové autorské album Jarka Nohavici Máma mi na krk dala klíč

Jaromír Nohavica vydává po třech letech své nové album Máma mi na krk dala klíč.
V patnácti autorských písních nabízí ostravský bard SILNÉ MELODIE A JEŠTĚ SILNĚJŠÍ TEXTY za doprovodu pouhé akustické kytary a foukací harmoniky, čímž se symbolicky vrací velkým obloukem ke svým folkovým začátkům.
S noblesou zralého muže, se dokáže vyrovnat s odchodem matky (Máma ni na krk dala klíč), smrtí kamaráda (Emil P.), nostalgicky zavzpomíná na roky minulé (Staré dobré časy), jakož i dávné lásky (Monika, vzdává poctu svým poetickým vzorům (Píseň pro V. V., Den nenávidí noc), milované ženě (Zestárli jsme lásko), svému tátovi (Je ti to líto), ale dokáže také zcela jasně pojmenovat současnou situaci i časy dávno minulé a jejich vzájemnou soudržnost a paralelu (Vlci, Řekni sýr, Řady).
Byť to tak na první poslech nemusí vypadat, všech 15 písní tvoří jasný jednolitý celek, který pod povrchem akustické kytary vypráví silný písničkářův životní příběh a nabídne, jak už bývá u Jarka zvykem, i naději do budoucna (Dobří holubi). Jaromír Nohavica vybudoval nezaměnitelný hudební pilíř letošního nelehkého roku 2020 pro ty, kteří nezapomínají, nechtějí zapomenout a umí si pamatovat.
Album „Máma mi na krk dala klíč“ vzniklo pod dohledem hudebního režiséra Michala Pekárka a minimalistický obal podtrhující atmosféru alba je z dílny Aleše Najbrta.

 

Distribuci zajišťuje agentura Petarda Production.
Vyplněním objednávky dáváte souhlas se zasláním jednoho e-mailu, který Vás bude informovat o vydání dalšího autorského alba J. Nohavici. Pokud o tento e-mail nestojíte, uveďte to prosím v poznámce. Vaše údaje budou sdíleny s Česká pošta, s.p. pouze pro zaslání této zásilky, Vaše údaje nebudou předány žádným dalším stranám.  

 

  E-shop Slovensko - drhorak.sk nebo spinaker.sk

  E-shop Polsko - rockserwis.pl
 

  ZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA POUZE PRO ČR

Vyplňte prosím osobní data pro zaslání objednaného zboží

* Jméno
* Příjmení
nebo název firmy
* Ulice
* č. popisné / č. orientační
* Obec
* PSČ
 
* Telefon
* e-mail
*   počet kusů CD à 299 Kč + poštovné a balné
* povinné pole

ZPŮSOB DORUČENÍ

113 Kč Česká pošta - balík Do ruky
98 Kč Česká pošta - balík Na poštu
69 Kč Česká pošta - balík Do Balíkovny
zdarma osobní vyzvednutí v sídle Petarda Production
(Olbrachtova 29/961, 710 00 Slezská Ostrava)

ZPŮSOB PLATBY

Platba předem na účet (poštovné + balné)
- Platba při převzetí (poštovné + balné + dobírka)

CENA

Celková cena objednávky: -

Poznámka:

Do poznámky nevpisujte, prosíme, žádosti o věnování nebo podpis. Není v našich silách zajistit věnování k distribuovaným CD.

Po odeslání a úspěšném zapsání Vaší objednávky se Vám zobrazí potvrzovací stránka, že Vaše objednávka byla v pořádku zaregistrována.


 


alba
mp3 alba
ep
soundtrack
spoluúčasti

jiní zpívají písně
jiní zpívají texty
DVD

recenze

domů
mapa webu