JAROMÍR NOHAVICA

o něm |novinky |koncerty |diskografie |další tvorba |kontakt


JARKOVA NOČNÍ
 

Vstupte na pár minut do Jarkova nočního světa u něj doma v podkroví, kde bude ze šuplíku vytahovat písničky, které jste třeba ještě neslyšeli.

Chodit na noční celé léto by bylo proti přírodě. Zejména teď, kdy už se pomalu můžeme setkávat i jinde a hlavně osobně. Doufáme, že jste si těch čtrnáct raritních živých vysílání z Jarkova podkroví užili stejně jako Jarek. Dnes nás čeká poslední patnáctý večer s písněmi na přání. Zazněly desítky písní, na které léty nezbyl čas, zazněly i novinky, které se objeví na připravované desce. Nejdůležitější ale bylo, že jsme byli spolu - mimo všechny hranice, omezení a viry. Víme o sobě a můžeme se takto potkat kdykoli budeme chtít. Proto nezavíráme tuto pomyslnou bránu a jsme připraveni pro Vás zase brzy něco připravit. Třeba na speciální téma, nebo z výjimečného prostoru nebo akce. A Vy už budete vědět, jak a kde zapnout tlačítko PLAY.
 

Foto: Jakub Nohavica

Dnes naposled živě od 22 hodin.
Příjemný poslech.

 
 

Audio je možné si přehrát pouze živě v době vysílání. Mimo tuto dobu je přehrávač neaktivní a neumožňuje se k odvysílaným pořadům vracet.

Přehrání by měly zvládnout všechny standardní prohlížeče podporující HTML5 audio.

Pozor - pokud otevřete tuto stránku dříve než začne vysílání, zůstane ovládání přehrávání neaktivní i ve chvíli, kdy již vysílání začalo.
Vysílání začíná zvukovým znamením nebo reprodukovanou hudbou cca 10 minut  před vlastním začátkem ve 21.50 hod, takže doporučujeme před 22 hodinou tuto stránku znovu načíst (např. u PC tlačítkem F5) a tím se stanou tlačítka pro přehrávání aktivní a můžete přehrávání spustit.


vlastní texty
písně od A do Z
archiv pod lupou

překladatelé
překlady textů
       polské
       anglické
       německé
       italské
       španělské
       chorvatské
      
maďarské
       esperanto
divadelní hry
opera
muzikál
bás

próza
co mě zaujalo
 

domů
mapa webu