Jaromír NOHAVICA    DOMA 2006 - DVD

aktuální foto

aktuality


14.9.2006 - noc - Jedno ze 17 zastavení Jarka...
(foto: © M. Homola ABCphoto)


14.9.2006 - 19.50 - Jarek Nohavica vyráží na Stodolní Tour - křest nového DVD v 17 klubech
(foto: © M. Homola ABCphoto)


31.8.2006 - Návrh oficiálního obalu DVD+CD.


16.8.2006 - Jarek Nohavica ve zvukovém studiu na Barrandově natáčí komentář k DVD
(foto: © T.Linhart)


29.6.2006 - Hala Karolina je zaplněna 5 tisíci diváky - koncert začíná (foto: © M. Homola ABCphoto)


29.6.2006 - Hala Karolina je zaplněna 5 tisíci diváky - koncert začíná (foto: © M. Homola ABCphoto)


29.6.2006 - Jarek Nohavica mezi dvěma světy - kytarovým a heligónkovým
(foto: © M. Homola ABCphoto)

Objednávka DVD + CD-Křest DVD

21. 9. 2006 - 22:20 hod
Na křtu ve Stodolní ulici natáčel Dalibor Záruba. Podívejte se na krátké video přibližující atmosféru tohoto večera.

20. 9. 2006 - 22:05 hod
Vedle fotoreportáže Martina Homoly si můžete prohlédnout i fotostory Filipa a Dalibora Záruby ze křtu ve Stodolní. V médiích se již začínají objevovat první recenze DVD.

17. 9. 2006 - 14:20 hod
DVD Jarek Nohavica- Doma je na světě! Ve čtvrtek 14.září ho Jarek Nohavica pokřtil na výjimečném čtyřhodinovém turné po 17 ostravských klubech. První popis celého večera se již objevil v médiích a jednotlivé dosud zveřejněné články si již můžete přečíst na webu. Současně vám nabízíme k nahlédnutí fotoreportáž, kterou pořídil speciálně pro web týmový fotograf Martin Homola.
Z "turné" vznikl i videozáznam Dalibora Záruby - ukázky budou k dispozici v průběhu následujícího týdne.

8. 9. 2006 - 13:20 hod
Před ostravskou agenturou Petarda, která produkčně zajišťovala natáčení DVD Jarka Nohavici a má na starosti i jeho distribuci, jsou právě vykládána vylisovaná DVD a CD. Zatím nemají obal, ale během příštího týdne bude vše zkompletováno, aby mohla být objednaná DVD postupně rozesílána a hlavně být k dispozici na čtvrteční křest ve Stodolní.

4. 9. 2006 - 22:35 hod
Deset dní před oficiálním datem vydání DVD Jarek Nohavica: Doma si můžete na webu prohlédnout pět videoukázek některých skladeb. V Diskografii najdete na stránce věnované audio CD zvukové ukázky všech vydávaných písní.

31. 8. 2006 - 13.20 hod
Do Diskografie bylo přidáno DVD a CD Jarek Nohavica: Doma. Můžete se tedy poprvé seznámit s dramaturgií prvního koncertního DVD a audio CD, které tvoří jeden komplet. Dramaturgie jednotlivých nosičů je rozdílná - některé skladby jsou jen na DVD, jiné najdete pouze na audio CD. Postupně budou v Diskografii u jednotlivých písní doplňovány audio a videoukázky. Pokud si chcete oživit atmosféru natáčení tohoto DVD, navštivte speciální web věnovaný natáčení.
Oficiální termín vydání je 14.9.2006, ale již teď můžete si můžete komplet objednat.
Pokud jste z Ostravy a okolí, určitě si nenechte ujít ve čtvrtek 14. září 2006 od 20 hodin křest DVD nazvaný Jarek Nohavica Stodolní Tour 2006, aneb 17 zastavení Jarka. Jarek Nohavica postupně v 15 minutových intervalech navštíví 17 vybraných klubů v ostravské Stodolní ulici, v každém zahraje a v každém si budete moci DVD+CD koupit.

16. 8. 2006 -22.10 hod
Dnes odpoledne jste mohli Jarka Nohavicu zastihnout ve zvukovém studiu na Barrandově, kde natáčel komentář k celému koncertu na DVD. 1,5 hodinový komentář se podařilo natočit bez jediného zásahu najednou a z vlastní zkušenosti při jeho poslechu přímo v režii musím potvrdit, že výsledný dojem je velmi příjemný. Pravděpodobně se neubráníte pocitu, že je Jarek s Vámi v obývacím pokoji a vypráví Vám o koncertě, písničkách, o životě... V komentáři zazní mnoho osobních pocitů, které dosud nezazněly v žádném rozhovoru. K autentičnosti nahrávky přispěl zejména fakt, že Jarek celý koncert komentoval bezprostředně jako okamžitou reakci na promítaný záznam. Můžete se podívat na krátké dokumentární video z natáčení přímo ve studiu.
Již nyní můžeme prozradit, že záznam z koncertu bude mít délku 1,5 hodiny a bude ho tvořit 26 písniček. Postupně budou na webu zveřejňovány jejich ukázky.
Zvukové CD bude vzhledem ke kapacitě samozřejmě kratší, ale ve srovnání s DVD na něm uslyšíte navíc 2 skladby, které na DVD nezazní.
Někteří z Vás se ptají na formát DVD - obrazový záznam koncertu bude 16:9, zvuk mimo jiné i DTS.

11. 7. 2006 -22.45 hod
Jarek Nohavica včera dokončil z pracovních záznamů koncertu v Karolině definitivní výběr skladeb pro DVD. Polský štáb začíná tedy připravovat definitivní střih DVD. Podle předběžných odhadů by mohl být hotový do konce července a pak začnou dokončovací práce na dalších materiálech, bonusech, menu apod.
Jedinečnost připravovaného balíčku DVD + CD podtrhne pravděpodobně i mírně rozdílný obsah obou nosičů. Na oba nosiče se při nejlepší vůli totiž nevejde koncert celý.
K atmosféře koncertu se zatím můžete vrátit několik fotografiemi ze zákulisí natáčení.

4. 7. 2006 -21.05 hod
Slíbil jsem vám ještě další materiály z natáčení - tentokrát se můžete podívat, jak to vypadalo ve čtvrtek na zvukové zkoušce a při příchodu diváků na hlavní koncert.
Mezi tím se na internetu objevilo několik recenzí koncertu - nabízíme jednu
z nich, kterou zveřejnil musicserver.cz.

1. 7. 2006 -14.10 hod
Zatím jsme vám nabídli videa přibližující atmosféru zkoušek a příprav natáčení. Teď máte příležitost se podívat na první a druhou část ukázek pořízených speciálně pro tento web přímo na koncertě - jedná se o středeční generálku 28.6.2006.

1. 7. 2006 -10.45 hod
Po obou koncertech narostl velmi počet objednávek na DVD. Někteří diváci, kteří byli na koncertech připisují k objednávce své názory. Vybral jsem pro Vás některé:

Koncert byl SKVELY nikdy jsem se na zaden koncert od Jarka bohuzel nedostal, cekani od roku 1987 kdy jsem slysel prvni jeho pisnicky a velice si je oblibil se urcite oplatilo byl to JEDINECNY zazitek moc se tesim na DVD. :-)

Byla jsem na natáčení 29.6.2006 - byla to nádhera, mockrát děkuji. Vrátit se aspoň písničkama do doby, kdy mi bylo 16-18...ještě teď mám slzy v očích :-)

Úchvatné byly všechny ty minuty, co byl Jarek na pódiu. V nejmenovaném feministickém časopisu jednou psali o 20ti věcech lepších než sex. Mohu-li si troufnout, p.Nohavica naživo je jednadvacátou :-) ...už dlouho jsem se tak netěšila na září...ten Jarkův Anděl si vede móóóc dobře...

1. 7. 2006 -10.00 hod
Ve fotogalerii najdete nové fotografie z hlavního čtvrtečního koncertu.

30. 6. 2006 -19.45 hod
Pozvolna se nám ochladilo, ale na horké dva ostravské večery v hale Karolina bude více než 10 tisíc diváků určitě ještě dlouhou dobu vzpomínat.
Jaké to bylo těsně před středeční generálkou večer? Podívejte se...

30. 6. 2006
-2.50 hod
DVD JAREK NOHAVICA - DOMA je natočeno. V tuto chvíli už pět tisíc dnešních diváků většinou spí a halou Karolina zní jen ozvěna agregátů, které venku vyrábějí elektrický proud - teď již jen pro osvětlení pro techniku. Aparatura, světla, kamery - vše se stěhuje zase na své místo v boxech a přenosových vozech.
Dnešní koncert byl ještě více uvolněný a došlo dokonce i na přídavky. Nezbývá než se těšit na září na DVD, ale pro nedočkavé máme 3 aktuální fotografie (zatím jen na této straně). Na zpracování však čekají stovky dalších a desítky minut videa. Samozřejmě z kapacitních důvodů se vše na web nedostane, ale slibujeme, že se budeme snažit Vás ještě dalšími zpracovanými příspěvky postupně potěšit. Zatím z Ostravy dobrou noc.

starší aktuality >>
 

 multimedia

                 

Poslední přidané:
· Diváci a hala  -29.6.
· Zkouška na koncert -29.6.
· Generálka - 2. část -28.6.
· Generálka - 1. část -28.6.
µ Další fotografie z koncertu
· Před generálkou -28.6.
µ
Fotografie z koncertu -29.6.

· Muzeum

www.nohavica.cz

 

webmaster