LOS ANGELES

JAREK NOHAVICA ON THE ROAD 2008

předchozí den

  pondělí | 20.října 2008 

následující den

Los Angeles Live

20.10. 2008
23°C

Londýn Londýn Londýn Dublin Cork Cork Toronto Toronto Toronto Chicago Dublin Chicago Washington Washington Denver Denver Denver DEnver - Las Vegas Los Angeles Los Angeles San Francisco San Francisco New York

TELEGRAF ROAD

11.05
Opouštíme Las Vegas

16.30
Přijíždíme do Los Angeles

18.15
Na pláži Huntington Beach

19.40
Kulečníkový zápas v recepci hotelu
 

Napište nám...

Jsme na turné už 3.týden.
Ano, přiznáváme, stýská se nám. Tak jestli chcete, budeme rádi, když nám napíšete: webmaster@nohavica.cz

 

POLSKI KĄCIK

niektóre przetłumaczone sprawozdania z trasy i koncertów

BÍLÁ, VLNA BÍLÁ omývá nám pláž...

nalétáno 11 833 km
autem 1 950 km

Další zastávka: San Francisco


KONCERT SE KONÁ

LOS ANGELES
Old World Festival Hall
7561 Center Ave. #49, Huntington Beach, CA 9264

Fata morgána

     Než ráno v hotelu dojdeme na recepci, kde máme sraz před odjezdem, musíme opět projít částí herny.Uvnitř je to podobné jako večer - automaty jsou obsazené a před recepcí je dlouhá fronta těch, kteří právě přijeli a chystají se chytit štěstí za pačesy.  Jarek k tomu jen poznamenává, že i když chvíli vyhráváte, jediný rozdíl mezi hráči je ten, za jak dlouho své peníze nakonec prohrají.
     Ať vstoupíte kamkoli, všude v Las Vegas a okolí najdete aspoň hrací automaty. Je třeba využít každé místo a připomenout vám, proč jste sem vlastně přijeli. A vlastně i fakt, že nám na hotelu nefungoval internet do toho zapadá - tady ho prostě nepotřebujete. Není na něj čas.
     Vyjíždíme z bláznivého města zase do pouště a klesáme postupně k Pacifiku. V

 

  dálce u hor zahlédneme krásnou blýskavou hladinu jezera. Teprve po chvilce dohadování a zkoumání docházíme k závěru, že jsme právě viděli fatu morgánu. Po zkušenostech z Las Vegas se už ničemu nedivíme...
     Jak se blížíme k pobřeží, přibývá zeleně, nejdříve malé palmičky jako z obalu desky U2 Joshua Tree. Cesta je klidná jako včera. Trucků je míň, hodně nákladu tu cestuje po železnici. Míjíme vlak, který je naložený právě návěsy z tahačů. Co vagon - to jeden náklad kamionu. Vagonů napočítáme přes 150... Škoda, že něco podobného není u nás doma - to by byla D1 volnější.
     Těsně před západem slunce přicházíme na pláž Huntington Beach, která je proslavená surfaři a jejich závody. Slaná vůně moře je příjemná. Namáčíme aspoň chodidla, je už pozdě na koupání. Jakmile
    
  slunce zmizí za obzor, začíná se rychle ochlazovat a od moře vane studený vítr. Mnozí v Vás mi píší, že zpravodajství má někdy zpoždění. Máte pravdu - zpracovávat materiály vždy začínám nejdříve v noci po uplynulém dni, většinou však až druhý den ráno. Když k tomu připočtete 9 hodin, které nás od Evropy dělí a někdy i přelety mezi jednotlivými koncerty, aktualizace zpravodajství se někdy posune třeba i o 2 dny. Ale nebojte se, nepřijdete o žádný den. Myslíme na vás.
      Jsme rádi, že jste prostřednictvím internetu s námi a děkujeme za všechny maily, které nám posíláte. Bez internetového připojení na hotelích už si naši cestu nedokážeme představit. Maily, Skype, ICQ - to všechno nám přibližuje domov.

Tomáš Linhart
 

Pozdrav z Los Angeles

Pijte ovocné šťávy - jsou zdravé!

KLIKNUTÍM na foto spustíte fotogalerii
(
všechny fotogalerie najdete zde)